Szukasz pomocy w obsłudze Twojej firmy transportowej?

Szukasz firmy, która świadczy kompleksową obsługę dla firm transportowych, oferuje pomoc w uzyskaniu licencji na transport międzynarodowy doradzi Ci w tematyce transportu drogowego, wyjaśni procedury i odpowie na wszelkie pytania, kompleksowo przygotuje niezbędną dokumentację, dopełni zawiłych formalności, złoży dokumenty bezpośrednio w odpowiednim Urzędzie, następnie odbierze gotowe uprawnienia i odeśle je do siedziby Twojej firmy najszybciej jak to możliwe?


Jesteś zainteresowany uzyskaniem bądź odnowieniem licencji międzynarodowej, wyrobieniem dodatkowych wypisów i świadectw kierowców, skorzystaniem z niezbędnego do licencji zabezpieczenia finansowego ,ubezpieczeniem OC/AC/OCP ,współpracą w ramach certyfikatu kompetencji zawodowych w przewozie osób lub rzeczy, wystąpieniem o kartę kierowcy, kartę przedsiębiorcy oraz informację o niekaralności z KRK? Ale nie masz czasu na podróż do Warszawy i nie lubisz formalności w urzędach.


DOBRZE TRAFIŁEŚ !
ZAANGAŻUJEMY SWÓJ CZAS W TWOJĄ SPRAWĘ.
ZYSKAJ CZAS I WYGODĘ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI.

PASJA, PROFESJONALIZM, SKUTECZNOŚĆ logo


Działalność naszej spółki pod nazwą Wioleta Kostrzewa, Sylwia Rosłon Obsługa firm w transporcie krajowym i międzynarodowym, oparta jest na 12-letnim doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas pracy w GITD/ Biurze ds. Transportu Międzynarodowego.

Naszym głównym priorytetem jest wsparcie merytoryczne i praktyczne przewoźników drogowych, zapewniając im fachową pomoc w zagadnieniach związanych z transportem drogowym w przewozie rzeczy i osób oraz bezproblemowym przejściu niezbędnej papirologii umożliwiającej uzyskaniu uprawnień transportowych . Dla nas praca to przede wszystkim pasja- przyjemność, dlatego do każdej sprawy podchodzimy rzetelnie i kompetentnie. To co nas wyróżnia to na pewno uczciwość, skrupulatność, jakość usług, wysoki poziom wiedzy i najwyższej klasy obsługa.


Cieszymy się zaufaniem wielu stałych klientów z całego kraju, współpracujemy również z dużymi firmami transportowymi. Szeroki zakres usług jakim możemy się pochwalić to: pomoc w uzyskaniu licencji transportowych, odnowienia licencji międzynarodowych, uzyskanie dodatkowego wypisu z licencji , zezwolenia zagraniczne, ubezpieczenia, gotowe spółki, księgowość, polisy od odpowiedzialności zawodowej, pozwolenia na pracę dla cudzoziemców pozwalają na kompleksową obsługę każdego z naszych klientów. Jesteśmy ukierunkowani na potrzeby klienta , dlatego też ciągle dążymy do podnoszenia swoich kompetencji, udoskonalania i rozszerzania gamy oferowanych usług. Dzięki zaangażowanemu zespołowi pracowników każdego dnia zapewniamy profesjonalny poziom obsługi.


Bo wielki sukces to drobne, zaplanowane KROKI!
Zakres naszych usług nadal się poszerza.:

  • gotowe spółki
  • zezwolenia na pracę dla cudzoziemców
  • oświadczenia o powierzeniu pracy cudzoziemcowi
  • pobieranie informacji z KRK o niekaralności
  • wyrabianie karty kierowcy i karty przedsiębiorcy
  • ubezpieczenia OC/AC/ OCP
  • usługi księgowe
    Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Skontaktuj się z nami już dziś!

 


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

location on mapObsługa Firm w Transporcie Krajowym i Międzynarodowym S.C. Wioleta Kostrzewa, Sylwia Rosłon-Bąk
Borsucza 31, 02-213 Warszawa
Sylwia Rosłon - Bąk 503-543-231 Wioleta Kostrzewa 506-660-134
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 522 313 26 17