Chcesz założyć spółkę?

GOTOWE SPÓŁKI Z LICENCJĄ NA TRANSPORT I SPEDYCJĘ.

Nasze rozwiązania pozwalają ruszyć z biznesem nawet w ciągu 1 dnia oraz pominąć wiele skomplikowanych i długotrwałych formalności.


spolkiW swojej ofercie posiadamy również gotowe spółki z licencjami, które nigdy nie prowadziły działalności. Zakup gotowej spółki z licencją umożliwia rozpoczęcie działalności w ciągu 1 dnia bez formalności w postaci uzyskania licencji od podstaw. Dzięki naszym gotowym spółkom możesz szybko i bezpiecznie zacząć świadczyć usługi transportowe.

Nasze rozwiązania pozwalają ruszyć z biznesem nawet w ciągu 1 dnia oraz pominąć wiele skomplikowanych i długotrwałych formalności.

Dla przedsiębiorców planujących działalność w obszarze transportu bądź spedycji powyższe formalności związane z uzyskaniem licencji lub zezwolenia okazują się zazwyczaj bardzo skomplikowane, a także zbyt czasochłonne. Oczekiwanie na decyzję urzędnika może trwać nawet 3 miesiące, a bez niej nie ma możliwości rozpoczęcia świadczenia usług. Właśnie dlatego w Ready2Go proponujemy gotowe spółki transportowe i spedycyjne, które w prosty sposób rozwiązują wszystkie powyższe problemy.

Oferowane spółki do sprzedaży to podmioty już zarejestrowane w KRS, które mają wyrobioną licencję. W zależności od tego, jaką działalność planują Państwo prowadzić, możemy zaproponować następujące:

  • z licencją na spedycję,
  • z licencją na transport międzynarodowy rzeczy,
  • z licencją na przewóz osób fizycznych.

Sprzedawane podmioty są wolne od wad prawnych, nie posiadają żadnego zadłużenia, ani jakichkolwiek zobowiązań. Są zarejestrowane we wszystkich wymaganych bazach, takich jak: KRS, GITD, a także VAT i VAT-EU. Zakup takich spółek jest prosty od strony formalnej, ponieważ wiąże się z zawarciem stosownej umowy przed notariuszem, a także dokonaniem niezbędnych zmian w KRS. Do rozpoczęcia działalności wystarczy samo podpisanie umowy, dlatego gotowe spółki transportowe z licencją pozwalają rozwinąć biznes w ciągu 1 dnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w zależności od potrzeb, pomożemy Państwu jak najszybciej uzyskać bądź przedłużyć licencję, albo zaproponujemy gotową spółkę transportową lub spedycyjną posiadającą niezbędne zezwolenia. W każdym przypadku profesjonalnie zajmiemy się obsługa prawną i załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności.

1. Gotowa Spółka z licencją na przewóz osób fizycznych
OD 9,999 PLN
(UBER, TAXIFY, myTAXI, iTaxi)

2. Gotowa Spółka z licencją
OD 15,999 PLN
Licencja na transport międzynarodowy rzeczy

3. Gotowa Spółka z licencją na spedycję
OD 9,999 PLN
Pośrednictwo przy przewozie rzeczy

location on mapObsługa Firm w Transporcie Krajowym i Międzynarodowym S.C. Wioleta Kostrzewa, Sylwia Rosłon
Warszawa,02-315, ul. Barska 37
Sylwia Rosłon 503-543-231 Wioleta Kostrzewa 506-660-134
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 522 313 26 17