PROFESJONALNA OBSŁUGA FIRM W TRANSPORCIE KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM

LICENCJE, ŚWIADECTWA KIEROWCÓW, CERTYFIKATY KOMPETENCJI ZAWODOWYCH, UBEZPIECZENIA, ZEZWOLENIA NA PRACĘ DLA OBCOKRAJOWCÓW I WIELE WIĘCEJ !

O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie:
Wioleta Kostrzewa, Sylwia Rosłon Obsługa firm w transporcie krajowym i międzynarodowym s.c.

Świadczymy usługi kompleksowej obsługi firm transportowych w zakresie uzyskania licencji krajowych, międzynarodowych, świadectw kierowców, zezwoleń na pracę dla cudzoziemców, współpracy w ramach certyfikatu kompetencji zawodowych, ubezpieczeń od odpowiedzialności zawodowej do licencji międzynarodowej, ubezpieczeń OC oraz OCP. Ponadto odszkodowania , pakiety prawne, usługi księgowe, szkolenia i wiele więcej! Naszym głównym priorytetem jest wsparcie klientów oraz zapewnienie Państwu efektywnej pomocy w zagadnieniach związanych z transportem drogowym.. Nasza działalność oparta jest na doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas pracy w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego/ Biurze ds. Transportu Międzynarodowego. Charakteryzujemy się skrupulatnością, dynamiką oraz profesjonalizmem. Dzięki nam mogą Państwo bez konieczności przyjazdu do Warszawy zdobyć wszystkie wymagane uprawnienia. To co nas wyróżnia, to najniższe ceny i najwyższej klasy obsługa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą !

Pomogliśmy już wielu firmom.

Zapraszamy do współpracy !

Oferta

DO NASZYCH ZADAŃ NALEŻY BEZPŁATNA KONSULTACJA, WZORCOWE SKOMPLETOWANIE CAŁEJ DOKUMENTACJI NIEZBĘDNEJ DO UZYSKANIA UPRAWNIEŃ, ŚLEDZENIE CAŁEGO PRZEBIEGU SPRAWY ORAZ ODBIÓR DOKUMENTÓW I BEZZWŁOCZNA ICH WYSYŁKA KURIEREM DO PAŃSTWA. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ODBIORU DOKUMENTÓW NA TERENIE WARSZAWY LUB W NASZYM BIURZE.

WSZYSTKO TO SZYBKO, BEZSTRESOWO, KOMPLEKSOWO, BEZ KONIECZNOŚCI PRZYJAZDU DO WARSZAWY I ZBĘDNEGO WYCZEKIWANIA W OGROMNYCH KOLEJKACH! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Usługi

Certyfikaty kompetencji zawodowych

Certyfikaty kompetencji zawodowych w transporcie drogowym rzeczy i osób to niezbędny warunek do uzyskania zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego i licencji.

Prowadzenie firmy transportowej lub spedycyjnej charakteryzuje się dużą odpowiedzialnością. Aby móc rozpocząć tego typu działalność i uzyskać licencje uprawniające do wykonywania działalności gospodarczej w zakresie krajowego albo międzynarodowego transportu rzeczy albo osób, przynajmniej jedna z osób zarządzających przedsiębiorstwem musi posiadać certyfikat kompetencji zawodowych. Jest to dokument, który potwierdza kwalifikacje, wiedzę i umiejętności wymagane do prowadzenia przedsiębiorstwa związanego z zarobkowym transportem drogowym.

Nie posiadają Państwo certyfikatu? Z nami to nie problem!

Współpracujemy w ramach certyfikatu kompetencji zawodowych w transporcie drogowym rzeczy i osób od ręki. Jesteśmy doświadczonymi posiadaczkami certyfikatów, które chętnie będą pełnić rolę zarządzających transportem w Państwa firmie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

certyfikat

Serdecznie witamy w zakładce biura rachunkowego stworzonego specjalnie z myślą o Państwa firmie!

Aby zapewnić jak najwyższy poziom świadczonych usług księgowych, stale podnosimy kwalifikacje i poszerzamy naszą wiedzę, korzystając ze szkoleń, konferencji i fachowej literatury. Realizujemy zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi wykładniami prawa. Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej obsługi księgowej Państwa firmy.

Wygoda naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego pracujemy również w godzinach popołudniowych (do godziny 20:00), a po wcześniejszym umówieniu możemy dostosować czas pracy do Państwa oczekiwań.

Biuro rachunkowe oferuje usługi księgowe w pełnym zakresie oraz kompleksową obsługę rozliczeń pracowniczych. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi księgowej, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy.

KSIĘGOWOŚĆ I PODATKI:
KADRY I PŁACE:
INNE USŁUGI:
CENNIK:

Ubezpieczenia - u nas zapłacisz mniej

Oferujemy KONKURENCYJNE CENY przy załatwianiu polis ubezpieczeniowych. Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeń, które gwarantują najtańsze ubezpieczenia. Cała procedura odbywa się drogą elektroniczną, bez konieczności przyjazdu do Warszawy. Zapraszamy do kontaktu.

  1. 1. Ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej -
    Jedna z form zabezpieczenia finansowego do licencji międzynarodowej – polisa zgodna z art. 7 rozporządzenia (WE) nr 1071/2009.
  2. 2. Ubezpieczenie OC pojazdów -
    Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych jest specyficznym ubezpieczeniem chroniącym przede wszystkim osoby, które mogą zostać poszkodowane wskutek wypadku spowodowanego przez pojazd osoby ubezpieczonej. Każdy posiadacz pojazdu ma – wynikający z ustawy - obowiązek zakupu ubezpieczenia OC. Ubezpieczenie to ważne jest przez 12 miesięcy. Zawarcie umowy ubezpieczenia OC gwarantuje poszkodowanemu otrzymanie rekompensaty dla poniesionych przez niego szkód w razie zdarzenia. Mówiąc dokładniej, w przypadku ewentualnej stłuczki, poszkodowany otrzymuje pieniądze na pokrycie szkód od ubezpieczyciela, którego polisę posiadał sprawca, lub gwarancję naprawy szkody.
  3. 3. Ubezpieczenie OCP -
    Jest to umowa, której przedmiotem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Polisa OCP pozwala przenieść odpowiedzialność finansową na ubezpieczyciela w razie wystąpienia szkody. Ubezpieczenie OCP zapewnia ochronę ubezpieczeniową przedsiębiorcy wykonującemu usługi transportowe w ruchu krajowym lub międzynarodowym.

Kontakt

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Wioleta Kostrzewa, Sylwia Rosłon Obsługa firm w transporcie krajowym i międzynarodowym s.c. z siedzibą w Warszawie , Al. Krakowska 270 lok.31 moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez w/w firmę za pomocą środków komunikacji elektronicznej stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.